• Zmień język:
  • Poland (PL)
  • English (UK)

Aktualności

Uruchomiliśmy nową linię produktów tzw. ksiązki z wykrawanym kształtem. Broszury o grubości do 4 mm możemy wykrawać w dowolny kształt ograniczony tylko fantazją projektanta.

W związku z zakupem noża frontowego do końca kwietnia br. wprowadzamy promocję na skrzydełka w oprawie miękkiej. Oznacza to, że okładki ze skrzydełkami i bez skrzydełek oferujemy w tej samej niższej cenie.

23 grudnia 2010 roku ks. bp Kazimierz Ryczan uroczyście otworzył i poświęcił nową halę magazynową Drukarni im. Adama Półtawskiego w Kielcach. Dzięki zaangażowaniu środków unijnych Wydawnictwo Jedność wybudowało przy ul. Krakowskiej 62 halę o powierzchni 1265 m2, która będzie pełnić rolę nowoczesnego centrum dystrybucji książek.

Drukarnia im. Adama Półtawskiego w Kielcach dzięki zaangażowaniu środków unijnych rozwija swoją działalności. Drukarnia należąca do Wydawnictwa Jedność zrealizowała inwestycję dzięki, której wybudowano nowoczesne centrum dystrybucyjne, a 6 osób znalazło pracę. Inwestycja pozwoliła na świadczenie nowych usług poligraficznych i produkcję do tej pory niedostępnych w firmie produktów.

Wydawnictwo Jedność na przełomie 2008 i 2009 roku zrealizowało projekt pt:

Wprowadzenie nowoczesnej technologii produkcji książek w twardej oprawie poprzez zakup zautomatyzowanej linii produkcyjnej do drukarni Wydawnictwa Jedność.

banner-1